Zapraszamy państwa do profesjonalnej obsługi klimatyzacji twojego samochodu

W naszym zakładzie obsługa klimatyzacji polega dokładnym sprawdzeniu i uzupełnieniu prawidłowej ilości czynnika chłodzącego. Podczas tego procesu dokładnie opróżniamy układ, a następnie wykonujemy długotrwałą próżnię ok. 20min. Jest to bardzo ważne, ponieważ wtedy z układu klimatyzacji zostają wyciągnięte niewielkie ilości wody jakie mogą się wchłonąć przez elementy gumowe i uszczelnienia podczas pracy układu. Następnie napełnimy odpowiednią ilością czynnika wraz z odpowiednim olejem.

Samochód z zupełnie pustym układem najpierw sprawdzamy ciśnieniowo azotem z mieszanką wodoru (hydrgogen)   jednocześnie osuszając go. Używając najnowszych czujników wodoru jesteśmy w stanie wykryć małe nieszczelności w krótkim czasie. Nie napełnimy nieszczelnych układów szanując panujące prawo i środowisko naturalne. Po napełnieniu sprawdzane są ciśnienia pracy klimatyzacji i poprawna praca wentylatorów, jak równiej temperatura wylotowa z kratki wentylacyjnej. Jeśli układ nie pracuje poprawnie próbujemy ustalić usterkę układu wspomagając się nawet diagnostyka komputerową przy pomocy odpowiedniego testera.

Proszę pamiętać również o corocznej wymianie filtra kabinowego i odgrzybieniu wnętrza  i wentylacji samochodu. Nasza firma dysponuje środkami chemicznymi wysokiej klasy firmy TUNAP co  zapewnia skuteczne odkażenie wnętrza pojazdu. W przypadku poważnego zagrzybienia układu podejmujemy się również rozebraniu wentylacji i dostania się do parownika klimatyzacji, gdzie gromadzą się największe świństwa powodujące nieprzyjemny zapach i choroby. Posiadamy najnowszą technologię mycia ciśnieniowego parownika, co zapewnia 100% skuteczność usunięcia przykrych zapachów z Twoich kanałów wentylacyjnych.

Zapraszamy do naszego serwisu na kompleksową obsługę klimatyzacji Twojego samochodu.

Przy wymianie czynnika i jednoczesnym odgrzybianiu klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego zapewniamy promocyjne ceny.